KONST / Litografier / Färglitografi 14829008
nr 1482 9008
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, numrerad 138/290. Färglitografi. Bladets mått: 28x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:57:29
14/8 22:54:21
150 kr
15/8 20:12:10